Ohlasy účastníkov - Rekondičná príprava mediátora

Úplne najviac sa mi páčilo – všetko. Som rád, že sme si mohli precvičiť rolu mediátora aj ostatných zúčastnených osôb, analyzovať svoje „chyby“ aj „úspechy“.

Veľmi mi vyhovovala odbornosť a prítomnosť lektoriek z praxe. Záber tém bol široký, neustále sme modelovali a precvičovali. Najmä som ocenila interaktívne hry a úvodné cvičenia. K tomu prostredie, výborné ubytovanie a chutná strava spolu s úžasnou kávou spôsobili, že odchádzam s vedomosťami, potrénovaná a ešte aj oddýchnutá.

Som rada, že rekondičná príprava mala taký úspešný ohlas a úspech, že sa organizujú ďalšie stretnutia. Ja by som ešte raz chcela poďakovať za poskytnutú možnosť zúčastniť sa. Neskutočne ma to naplnilo, dozvedela som sa veľké množstvo nových vecí, oddýchla som si a okrem nových informácií a poznatkov vstrebala aj krásu tamojšej prírody. Ešte týždeň po tom som manželovi o tom rozprávala a vyhlásil, že moje nadšenie je vraj úžasné.

Získal som nové poznatky, veľa sa naučil od ochotných, ľudských a vzdelaných lektoriek. Nenapadá mi nič čo by mohlo byť inak. Program bol pestrý, rozsah bohatý. Dostal som odpovede na mnohé moje otázky. Rozšíril som si obzor o veci užitočné v praxi mediátora. 

Celá rekondičná príprava bola perfektná. Úprimne ďakujem, že som sa mohla zúčastniť. Vnímam to ako určitý posun a veľký prínos do činnosti v mojej profesii mediátora. Prostredie bolo veľmi príjemné, strava sýta, pracovné podklady náučné a tie lektorky! Potvrdilo sa mi opäť, že sú to skutočné odborníčky. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie. 

Takéto stretnutia s nižším počtom účastníkov sú vždy výbornou možnosťou pre všetkých mediátorov, ktorí sa chcú pýtať aj na individuálne otázky. Majú možnosť dostať odpovede priamo na tie veci, ktoré ich trápia a na ktoré hľadajú odpovede. 
Presne teraz sa mi ukázalo, že ísť na rekondičný pobyt bol dobrý nápad. Celkom splnil moje očakávania.

naspäť na články o mediácií