Ohlasy účastníkov - Rekondičná príprava mediátora

Najviac oceňovaná je celková atmosféra, dôvernosť prostredia, otvorená komunikácia, dobré jedlo a nálada.

Vybrané zo spätných väzieb účastníkov:

- organizačne mi vyhovuje úplne všetko - komunikácia pred podujatím, krásne miesto konania, milý personál v penzióne, výborná strava, vrátane zmrzliny, nič by som nemenila, a celá RPM je výborná myšlienka,

- najviac ma oslovila vysoká úroveň lektorov, ich skúsenosti, osobnosť, ... okrem neopísateľných zážitkov mi RPM priniesla aj doplnenie mnohých teoretických a praktických zručností,

- program bol zaujímavý, pútavý, lektori otvorení prístupní odborníci v témach, odnášam si plno dojmov a zážitkov, vedomostí a techník,

- som milo prekvapená celým podujatím, príjemne pracovnou atmosférou, výberom lektorov, témami, 

- RPM je úžasná akcia, kde sa človek dozvie vždy niečo nové, cíti sa príjemne, získa množstvo nových vnemov. Osadenstvo je kľúčové, lektori profesionáli, prostredie krásne. Rada sa sem vraciam, psychohygiena výborná, atmosféra rodinná, ďakujem,

- priala som si zastaviť čas, nech si to môžeme lepšie užiť. 

-----------------------------

Úplne najviac sa mi páčilo – všetko. Som rád, že sme si mohli precvičiť rolu mediátora aj ostatných zúčastnených osôb, analyzovať svoje „chyby“ aj „úspechy“.

Veľmi mi vyhovovala odbornosť a prítomnosť lektoriek z praxe. Záber tém bol široký, neustále sme modelovali a precvičovali. Najmä som ocenila interaktívne hry a úvodné cvičenia. K tomu prostredie, výborné ubytovanie a chutná strava spolu s úžasnou kávou spôsobili, že odchádzam s vedomosťami, potrénovaná a ešte aj oddýchnutá.

Som rada, že rekondičná príprava mala taký úspešný ohlas a úspech, že sa organizujú ďalšie stretnutia. Ja by som ešte raz chcela poďakovať za poskytnutú možnosť zúčastniť sa. Neskutočne ma to naplnilo, dozvedela som sa veľké množstvo nových vecí, oddýchla som si a okrem nových informácií a poznatkov vstrebala aj krásu tamojšej prírody. Ešte týždeň po tom som manželovi o tom rozprávala a vyhlásil, že moje nadšenie je vraj úžasné.

Získal som nové poznatky, veľa sa naučil od ochotných, ľudských a vzdelaných lektoriek. Nenapadá mi nič čo by mohlo byť inak. Program bol pestrý, rozsah bohatý. Dostal som odpovede na mnohé moje otázky. Rozšíril som si obzor o veci užitočné v praxi mediátora. 

Celá rekondičná príprava bola perfektná. Úprimne ďakujem, že som sa mohla zúčastniť. Vnímam to ako určitý posun a veľký prínos do činnosti v mojej profesii mediátora. Prostredie bolo veľmi príjemné, strava sýta, pracovné podklady náučné a tie lektorky! Potvrdilo sa mi opäť, že sú to skutočné odborníčky. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie. 

Takéto stretnutia s nižším počtom účastníkov sú vždy výbornou možnosťou pre všetkých mediátorov, ktorí sa chcú pýtať aj na individuálne otázky. Majú možnosť dostať odpovede priamo na tie veci, ktoré ich trápia a na ktoré hľadajú odpovede. 
Presne teraz sa mi ukázalo, že ísť na rekondičný pobyt bol dobrý nápad. Celkom splnil moje očakávania.

naspäť na články o mediácií