MENTORING v mediácii

Informácie o mentoringu pre mediátorov a rezervácii možných termínov

JANUÁR a FEBRUÁR:

1. osobné konzultácie - podľa rozsahu a miesta konania - termín a cena dohodou

2. zvýhodnená cena 48,- €/hod. konzultácia telefonicky, mediátori zapísaní do Registra mediátorov MS SR do decembra 2019
TERMÍNY: 13., 14., 17. január a 3., 7., 10. február vždy o 9,00 alebo o 13,00 h.

3. bezplatná možnosť telefonickej konzultácie 0,5 h., pre mediátorov zapísaných do 01.09.2009 (tj. prvých 5 rokov účinnosti zákona). Prejav kolegiality a úcty "starším" kolegom. Len v januári. Ozvite sa, rada vás počujem.
Termín dohodneme sms: 0903 841207

Zatiaľ stále trvá, že mentoringovým konzultáciám venujem len určitý časový priestor, a ten sa zväčša "podpultovo" vyčerpá skôr, ako sú termíny zverejnené. Či už v mojej FB skupine Mediátori v praxi, alebo medzi mediátormi, s ktorými dlhodobo spolupracujem, si o konzultáciu niekto zavolá, pošle e-mail.
Ako mentorka vyjadrujem vďačnosť mojim doterajším klientom, mentorovaným kolegom. Vnímam podstatný posun v pracovnom nastavení, komunikácii i vo výbere tém na konzultácie, čo mi robí veľkú radosť. Ešte väčšou sú vaše pracovné úspechy! :)

Nový mentoringový program

Od marca 2020 obsahuje nové možnosti profesijného zdokonaľovania a napredovania, zvýšená hodinová cena telefonickej konzultácie je kompenzovaná výhodnou paušálnou cenou, pribudne možnosť spracovania dokumentácie a písomných podkladov, bartrovej spolupráce, aktívneho mentoringu a "koncipientskej" praxe.
Informácie pribúdajú postupne. Ak si prajete v čase aktualizácie doručiť pripomienku, uveďte prosím svoj kontakt do formulára.

Ďakujem a prajem vám veľa mediačných úspechov.

 

naspäť na články o mediácií