Informácie pre mediátorov

Potrebujete zistiť či pripomenúť si mediačné novinky? Ste tu dobre:

Prvý cyklus odborných seminárov je uzavretý, ďalšie dve možnosti splniť si povinnosť ďalšieho vzdelávania nás ešte čakajú.

Ochrana osobných údajov a zosúladenie s nariadením GDPR nám dali všetkým zabrať. A to je len začiatok cesty. Zaoberať sa touto témou budeme priebežne, až kým sa táto nestane samozrejmou súčasťou nadstavbových vedomostí mediátora. Príďte si pre konkrétne tipy.

Nielen GDPR je mediátor živý, preto aj ďalšie praktické zručnosti, vrátane komunikačno-tréningových aktivít sú súčasťou tradičného podujatia - Rekondičná príprava mediátorovA má skvelú odozvu. Tentokrát je určená pre aktívnych a skúsenejších, resp. tých, ktorí to s aktívnym mediovaním myslia naozaj vážne :) 
Náš mozog je uspôsobený tak, že pokiaľ sa má niečím vážne zaoberať, potrebuje v tom vidieť zmysel. Potrebujeme, aby veci dávali zmysel, potrebujeme vedieť, že sú využiteľné v blízkej dobe a v situáciách skutočného života.
Ak si nie ste istí či je toto podujatie vhodné práve pre vás, pokojne to napíšte do poznámky v prihláške, ozvem sa.

Začínajúci mediátori, aj tí čo potrebujú znovunaštartovať, označili za najintenzívnejší krok k vlastnej mediačnej praxi, práve vzdelávanie individuálne. Zišiel by sa takýto efektný rozbeh podnikania aj vám?

naspäť na články o mediácií