Informácie pre mediátorov

Potrebujete zistiť či pripomenúť si mediačné novinky? Ste tu dobre:

Prvý cyklus odborných seminárov 2019 prebehol v mesiaci apríl a ďalšie dve možnosti splniť povinnosť ďalšieho vzdelávania nás čakajú na jeseň a v zime.

Ochrana osobných údajov a zosúladenie s nariadením GDPR nám dali všetkým zabrať. Začiatok cesty je za nami, zaoberať sa touto témou budeme priebežne, je to súčasť nadstavbových vedomostí mediátora. Príďte si pre konkrétne tipy.

Pripomenutie princípov mediácie a praktické zručnosti, vrátane komunikačno-tréningových aktivít, sú súčasťou tradičného podujatia - Rekondičná príprava mediátora. Každoročne má skvelú odozvu. Je určená pre aktívnych a skúsenejších, resp. tých, ktorí to s aktívnym mediovaním myslia naozaj vážne:) Náš mozog je uspôsobený tak, že pokiaľ sa má niečím vážne zaoberať, potrebuje v tom vidieť zmysel. Potrebujeme, aby veci dávali zmysel, potrebujeme vedieť, že sú využiteľné v blízkej dobe, v situáciách skutočného života. Ak sa chcete uistiť či je toto podujatie vhodné práve pre vás, pokojne to napíšte do poznámky v prihláške, ozveme sa.

Skúsení mediátori, aj tí čo potrebujú znovunaštartovať, označili za najintenzívnejší krok k vlastnej mediačnej praxi, práve Individuálne vzdelávanie. Zišiel by sa takýto efektný rozbeh podnikania aj vám?

naspäť na články o mediácií